Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Package
bo: ཐུམ།

en: Module name
bo: མ་དཔེའི་མིང

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།
