Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Enable
bs: Omogući

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Modules
bs: Moduli

en: Error
bs: Greška

en: Module name
bs: Ime modula
