Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Enable
ca: Habilita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Summary
ca: Resum

en: Icon
ca: Icona

en: Modules
ca: Mòduls

en: n/a
ca: n/d

en: Warning
ca: Avís

en: Module name
ca: Nom del mòdul

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Legend
ca: Llegenda
