Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enable
cy: Galluogi

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Modules
cy: Modiwlau

en: Error
cy: Gwall

en: Package
cy: Pecyn

en: Module name
cy: Enw modiwl
