Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enable
da: Aktivér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Summary
da: Resumé

en: Icon
da: Ikon

en: Modules
da: Moduler

en: Error
da: Fejl

en: Warning
da: Advarsel

en: Package
da: Pakke

en: Module name
da: Modulnavn

en: Machine name
da: Internt navn

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.

en: Legend
da: Beskrivelse
