Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Development
es: Desarrollo

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: Enable
es: Activar

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Summary
es: Resumen

en: Icon
es: Icono

en: Modules
es: Módulos

en: n/a
es: n/d

en: Warning
es: Advertencia

en: Package
es: Paquete

en: Module name
es: Nombre del módulo

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: No content available.
es: No hay contenido disponible.

en: Legend
es: Rótulo
