Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enable
et: Luba

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Icon
et: Ikoon

en: Modules
et: Moodulid

en: n/a
et: puudub

en: Error
et: Viga

en: Warning
et: Hoiatus

en: OK
et: Olgu

en: Package
et: Pakk

en: Module name
et: Mooduli nimi

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: No content available.
et: Sisu puudub.
