Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Development
gu: વિકાસ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Error
gu: ભુલ

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Module name
gu: મોડ્યુલ નામ
