Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Enable
hr: Omogući

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Summary
hr: Sažetak

en: Icon
hr: Ikona

en: Modules
hr: Moduli

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Error
hr: Greška

en: Warning
hr: Upozorenje

en: OK
hr: U redu

en: Module name
hr: Naziv modula

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.
