Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Summary
hu: Összegzés

en: Icon
hu: Ikon

en: Modules
hu: Modulok

en: n/a
hu: n. a.

en: Error
hu: Hiba

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Info
hu: Infó

en: Package
hu: Csomag

en: Module name
hu: Modulnév

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Legend
hu: Jelmagyarázat
