Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Development
kk: Дамыту

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enable
kk: Қосылған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Modules
kk: Модульдер

en: n/a
kk: жоқ

en: Error
kk: Қате

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
