Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enable
km: បើក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: n/a
km: គ្មាន

en: Error
km: កំហុស

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។
