Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Enable
lv: Iespējot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Icon
lv: Ikona

en: Modules
lv: Moduļi

en: n/a
lv: n/p

en: Error
lv: Kļūda

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Package
lv: Paka

en: Module name
lv: Moduļa nosaukums

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Legend
lv: Leģenda
