Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enable
mr: समर्थ

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Error
mr: तृटी
