Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Development
ne: विकास

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Error
ne: त्रुटि

en: Warning
ne: चेतावनी

en: OK
ne: ठिक छ

en: Info
ne: जानकारी

en: Machine name
ne: मशीन नाम
