Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Icon
nl: Pictogram

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Error
nl: Fout

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Package
nl: Pakket

en: Module name
nl: Modulenaam

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Legend
nl: Legenda
