Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Modules
pa: ਮੋਡੀਊਲ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ
