Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Enable
ps: سالول

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Summary
ps: لنډیز

en: Error
ps: تیروتنه

en: Warning
ps: خبرتيا

en: OK
ps: سمه ده

en: Info
ps: مالومات
