Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Type
pt: Tipo

en: Description
pt: Descrição

en: Enable
pt: Habilitar

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Summary
pt: Resumo

en: Icon
pt: Ícone

en: Modules
pt: Módulos

en: n/a
pt: n/d

en: Error
pt: Erro

en: Warning
pt: Aviso

en: Info
pt: Informações

en: Package
pt: Pacote

en: Module name
pt: Nome do módulo

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: No content available.
pt: Nenhum conteúdo disponível.

en: Legend
pt: Legenda
