Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Enable
ro: Activare

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Summary
ro: Sumar

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Modules
ro: Module

en: Error
ro: Eroare

en: Warning
ro: Avertizare

en: Info
ro: Informație

en: Package
ro: Pachet

en: Module name
ro: Numele modulului

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.
