Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Name
si: නම

en: Modules
si: මොඩියුල

en: Error
si: දෝෂය
