Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Development
sl: Razvoj

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Summary
sl: Povzetek

en: Modules
sl: Moduli

en: n/a
sl: n/d

en: Error
sl: Napaka

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Info
sl: Podatki

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
