Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Modules
ta: மாட்யூல்கள்

en: Error
ta: பிழை

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: OK
ta: சரி

en: Info
ta: தகவல்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: No content available.
ta: எந்த உள்ளடக்கங்களும் இல்லை.
