Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Enable
te: చేతనించు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Summary
te: సారాశం

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: n/a
te: వర్తించదు

en: Error
te: సమస్య

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: OK
te: సరే

en: Info
te: సమాచారం
