Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Modules
th: โมดูล

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Warning
th: การเตือน

en: Info
th: ข้อมูล

en: Package
th: แพคเกจ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
