Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Error
ug: خاتالىق

en: OK
ug: جەزملەش
