Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Development
am: ልማት

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: Error
am: ስህተት
