Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Development
bg: Разработка

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Enable
bg: Активирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Summary
bg: Обзор

en: Modules
bg: Модули

en: Error
bg: Грешка

en: Package
bg: Пакет
