Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: Type
de: Typ

en: Description
de: Beschreibung

en: Enable
de: Aktivieren

en: Settings
de: Einstellungen

en: Summary
de: Zusammenfassung

en: Icon
de: Symbol

en: Modules
de: Module

en: n/a
de: nicht vorhanden

en: Error
de: Fehler

en: Warning
de: Warnung

en: Package
de: Paket

en: Module name
de: Modulname

en: Machine name
de: Systemname

en: No content available.
de: Kein Inhalt verfügbar.

en: Legend
de: Legende

en: Required by
de: Benötigt von
