Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་
