Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Summary
el: Περίληψη

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Modules
el: Μονάδες

en: n/a
el: δ/υ

en: Error
el: Σφάλμα

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: OK
el: ΟΚ

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Package
el: Πακέτο

en: Module name
el: Όνομα μονάδας

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.
