Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Modules
eo: Moduloj

en: Error
eo: Eraro
