Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Enable
eu: Gaitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Summary
eu: Laburpena

en: Modules
eu: Moduluak

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Error
eu: Errorea

en: Warning
eu: Kontuz

en: OK
eu: Ados

en: Info
eu: Informazioa

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.
