Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Icon
fi: Ikoni

en: Modules
fi: Moduulit

en: n/a
fi: ei mitään

en: Error
fi: Virhe

en: Warning
fi: Varoitus

en: Info
fi: Tieto

en: Package
fi: Pakkaus

en: Module name
fi: Moduulin nimi

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Legend
fi: Selite
