Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Development
fr: Développement

en: Enable
fr: Activer

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Summary
fr: Résumé

en: Icon
fr: Icône

en: Error
fr: Erreur

en: Warning
fr: Avertissement

en: Package
fr: Paquet

en: Module name
fr: Nom du module

en: Machine name
fr: Nom système

en: No content available.
fr: Aucun contenu disponible.

en: Legend
fr: Légende
