Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Enable
gl: Activar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Summary
gl: Resumo

en: Icon
gl: Icona

en: Modules
gl: Módulos

en: n/a
gl: n/d

en: Error
gl: Erro

en: Warning
gl: Alerta

en: OK
gl: Aceptar

en: Info
gl: Información

en: Package
gl: Paquete

en: Module name
gl: Nóme do módulo

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible
