Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: Type
hi: प्रकार

en: Description
hi: उल्लेख

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Summary
hi: सारांश

en: Icon
hi: चिन्ह

en: Modules
hi: मॉड्युल

en: n/a
hi: लागू नहीं

en: Error
hi: त्रुटि

en: Warning
hi: चेतावनी

en: OK
hi: ठीक है

en: Info
hi: जानकारी

en: Machine name
hi: मशीन नाम
