Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Error
hy: Սխալ

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Info
hy: Ինֆո

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
