Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: Type
id: Jenis

en: Description
id: Deskripsi

en: Enable
id: Aktifkan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Summary
id: Ringkasan

en: Icon
id: Ikon

en: Modules
id: Modul

en: n/a
id: t/t

en: Error
id: Kesalahan

en: Warning
id: Peringatan

en: Package
id: Paket

en: Module name
id: Nama modul

en: Machine name
id: Nama mesin

en: No content available.
id: Tidak ada konten yang tersedia.
