Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Development
is: Þróun

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Enable
is: Virkja

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Summary
is: Samantekt

en: Icon
is: Táknmynd

en: Modules
is: Einingar

en: n/a
is: á ekki við

en: Error
is: Villa

en: Warning
is: Viðvörun

en: OK
is: Í lagi

en: Module name
is: Einingarnafn
