Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: Type
it: Tipo

en: Description
it: Descrizione

en: Enable
it: Abilita

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Summary
it: Sommario

en: Icon
it: Icona

en: Modules
it: Moduli

en: n/a
it: n/d

en: Error
it: Errore

en: Warning
it: Avviso

en: Info
it: Informazioni

en: Package
it: Imballo

en: Module name
it: Nome modulo

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: No content available.
it: Nessun contenuto disponibile.
