Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Development
ja: 開発

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Enable
ja: 有効

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Summary
ja: 概要

en: Icon
ja: アイコン

en: Modules
ja: モジュール

en: n/a
ja: 利用不可

en: Error
ja: エラー

en: Warning
ja: 警告

en: Package
ja: パッケージ

en: Module name
ja: モジュール名

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: No content available.
ja: コンテンツが見つかりません。

en: Legend
ja: 用例
