Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Modules
ka: მოდულები

en: Error
ka: შეცდომა

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Info
ka: ინფო

en: Module name
ka: მოდულის სახელი
