Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: n/a
kn: ಅನ್ವಯಿಸುವುದಿಲ್ಲ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: OK
kn: ಸರಿ

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Package
kn: ಪ್ಯಾಕೇಜ್
