Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Summary
ku: کورتە

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: n/a
ku: نییە

en: Error
ku: هەڵە

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: OK
ku: باشە

en: Info
ku: زانیاری

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.
