Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Summary
lt: Įžanga

en: Icon
lt: Piktograma

en: Modules
lt: Moduliai

en: n/a
lt: n/d

en: Error
lt: Klaida

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: OK
lt: Gerai

en: Info
lt: Informacija

en: Package
lt: Pakuotė

en: Module name
lt: Modulio pavadinimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Legend
lt: Legenda
