Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Development
ml: വികസനം

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: Modules
ml: മോഡ്യൂളുകൾ

en: n/a
ml: ശൂന്യം

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: OK
ml: ശരി

en: Info
ml: വിവരം
