Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Modules
mn: Модиулууд

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Error
mn: Алдаа

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
