Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Modules
my: Module များ

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Error
my: အမှား

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: Info
my: အချက်အလက်
