Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Enable
oc: Activar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Summary
oc: Resumit

en: Modules
oc: Moduls

en: n/a
oc: n/d

en: Warning
oc: Avertiment

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Module name
oc: Nom del modul

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.
